Ar skaļu dziedāšanu pret dusmām jeb "Crazy Dolls" jaunā dziesma!

Crazy Dolls - Piesit ar kajuGrupa "Crazy Dolls" publicē jaunu dziesmu "Mīļā miera labad" un tās videoversiju.

Ar katru jaunu dziesmu grupa "Crazy Dolls" ir arvien tuvāk uzvarai pār bēdīgajām un skumjajām latviešu estrādes dziesmām. Cīņa ir grūta, un jaunās dziesmas izveidošana ar vairākām radošām pauzēm prasījusi veselu gadu!

Iedvesmojošā sol mažorā ieturētā dziesma vēsta par to, ka jebkura veida un izmēra dusmas vislabāk neitralizēt ar skaļu dziedāšanu. "Tas tiešām strādā! Pārbaudīts!" tā par dziesmu "Mīļā miera labad" saka grupas "Crazy Dolls" dalībnieki Midis un Mārtiņš.

 

Dziesmas „Mīļā miera labad” videoversija - https://youtu.be/4ii2-QaX7yc

 

Dziesmu bezmaksas, vai pret ziedojumu var lejupielādēt: crazydolls.bandcamp.com/

 

„Crazy Dolls” kļūst nopietnāki!

Crazy Dolls - Tā ir lemntsGrupa „Crazy Dolls” publicē jaunu dziesmu - „Tā Ir Lemts”, kura, iespējams, ir visnopietnākā grupas daiļradē!

Mūzikas autors Midis dziesmas melodiju sacerēja, braucot ar velosipēdu pa Rīgas ielām. Midis sola, ka tieši šādi turpmāk tiks sacerētas nākošās dziesmu melodijas!

„Šoreiz dziesmas melodija pieprasīja krietni nopietnākus vārdus, kā līdz šim un, pēc daudziem labojumiem, tapa dziesmas teksta versija par pamatlietām, kuras mainīt nav nevienam pa spēkam.”, tā teksta autors Holis.

Šis būs jau četrpadsmitais singls no ''Crazy Dolls'' topošā albuma un ,iespējams, visām dziesmām vairs nepietiks vietas! :)

Grupas „Crazy Dolls” uzstādījums ir radīt 100 % pozitīvu mūziku.

Dziesmas „Piesit ar kāju” videoversija - https://www.youtube.com/watch?v=wQq7eBp03wc&feature=youtu.be

 

Dziesmu bezmaksas, vai pret ziedojumu var lejupielādēt: crazydolls.bandcamp.com/

 

Grupai „Crazy Dolls” jauna dziesma kopā ar Valteru Frīdenbergu.

CD & Valters fotoGrupai „Crazy Dolls” sadarbībā ar Valteru Frīdenbergu tapusi jauna dziesma „Plus 5 grādi”. Lai gan pirmo reizi tā atskaņota šī gada 25. janvārī, „Muzikālā Banka” ietvaros, taču daudz plašākai publikai tā ir pieejama kopš šodienas.

Valters Frīdenbergs atzīst, ka „Man principā beidzot ir iespēja ieslēgt trakumu kopā ar Crazy Doliem, nu, principā, tur jau ir ierakstīts tas trakums, bet arī es beidzot varu atvērt savējo.”

„Crazy Dolls” uzstādījums ir radīt pozitīvu mūziku, kas arī šoreiz ir izdarīts. Dziesma ir par cilvēku, kura dzīves lielāko daļu aizņem internets. Galvenā varoņa ikdiena ir rakstīt anonīmus komentārus, kuri pašam šķiet asprātīgi. Tas viņu padara par bezatbildīgu un izklaidīgu, līdz ar to viņš pat nepamana, ka viņā ir iemiesojies ļauns gars.

Mūzikas autors – Midis, teksta autors – Holis, ģitāru un metalafona partijas – Valters.

Dziesmu lejupielādē šeit!

Grupa „Crazy Dolls” piesit ar kāju!

Crazy Dolls - Piesit ar kajuGrupa „Crazy Dolls” piesakot jauno dziesmu - „Piesit ar kāju”, turpina cīņu ar bēdīgo dziesmu īpatsvaru latviešu estrādē!

Mūzikas autors Midis atzīst, ka ar katru gadu kļūst ar vien grūtāk sakomponēt kādu skumju dziesmu, tamdēļ tiek radītas tikai un vienīgi pozitīvas.

„Dziesmā „Piesit ar kāju” nav jāmeklē dziļa jēga. Tās uzdevums ir atslēgt cilvēku no pelēkās ikdienas uz veselām 3. minūtēm un 19. sekundēm.”, tā saka dziesmas teksta autors Holis.

Grupas „Crazy Dolls” uzstādījums ir radīt tikai 100 % pozitīvu mūziku.

 

Dziesmas „Piesit ar kāju” videoversija - https://youtu.be/L85JyQ0Fe08

 

Dziesmu bezmaksas, vai pret ziedojumu var lejupielādēt: crazydolls.bandcamp.com/

 

Grupa „Crazy Dolls” jaunajā gadā aicina vairāk bučoties

Grupa „Crazy Dolls” laiž klajā jaunu dziesmu „Bučas”, kas ir viena no Eirovīzijas nacionālās atlases pusfināla dziesmām.

Šoreiz grupas solista sacerētā melodija un dziesmas aranžējums prasīt prasījās pēc kaut kā ļoti vienkārša un mīļa. Tāpēc tapa dziesmas teksts, kurā stāstīts par tiekšanos pēc īstas laimes, kas, iespējams, slēpjas bučās un, cerams, liks katram no mums aizdomāties ,cik bieži mēs sabučojam sev tuvos un mīļos cilvēkus.

Kāds liels un anonīms grupas fans, kurš, strādājot kādā ministrijā, atsūtija grupai dziesmas teksta video. Tas sastāv no īsiem video fragmentiem, kuri atlasīti pēc dziesmas teksta katras rindiņas uzrakstīšanas youtube meklētājā. Video uzskatāmi parādīts, cik daudz un dažādas izpratnes ir vārdam „bučas”! Šī oriģinālā ideja ļoti iepatikusies pašai grupai, kura nolēma šo teksta klipu publicēt savā youtube kanālā.

Youtube klips

Dziesmu lejupielādē šeit!