Vasaras vidū zaļš singls no Crazy Dolls

Crazy Dolls

Ja nauda kabatā un rokā ģitāra, tad vairs netrūkst nekā, lai laistos bohēmā.


Tā uzskata grupa Crazy Dolls, izdodot savu jaunāko singlu “Nauda kabatā”.


Ritmiskā dziesma ar lipīgo piedziedājumu ir ironisks stāsts par naudas nozīmi cilvēku dzīvē. Par to, kā ikdienā pārlieku nododamies tās dzīšanai rokā un cik patiesībā nesvarīgām lietām to tērējam. “Nauda kabatā” atgādina, ka svarīgās lietas dzīvē ir vienkāršas, bet vienkāršās lietas daudz nemaksā. Dziesma ietērpta 100 % mažorīgā Crazy Dolls skanējumā. Tās vēstījumā jaušamas norādes arī uz pašlaik tik aktuālo zaļo dzīvesveidu, ko iespējam attiecināt ne tikai uz salātu ēšanu, bet arī uz uzdzīvošanu.

Grupai singlā izdevies integrēt pat mūsdienās katrai popdziesmai teju obligāto hip-hopa pantiņu, kas Crazy Dolls interpretācijā padara to īpašu, jo liek pasmaidīt vēl platāk.

Crazy Dolls, par kuras repertuāru atbild tās dalībnieki Midis un Mārtiņš Poļakovskis,  atgādina, ka liela mūzikas mažorā lietošana ne tikai nekaitē veselībai, bet pat uzlabo dzīves kvalitāti visās sfērās.

Pozitīvisma pote rudenī – „Crazy Dolls” jaunais singls "Tā kā man patīk"

Crazy Dolls

 

Katram no mums ir brīži, kad viss kaitina, īpaši jau rudenī, kad laiks kļuvis drēgns un tumšs. Garastāvoklis lēkā augšā lejā un arvien grūtāk kļūst būt tolerantiem gan pret sevi, gan citiem. Pat ja tas nav par mums pašiem, tad noteikti mēs zinām kādu cilvēku, kurš īsā laika brīdī spēj būt ļoti dažāds.

 

Taču grupa „Crazy Dolls” ar savu jauno singlu „Tā kā man patīk” atgādina, ka viss nav tik ļauni kā izskatās, ja nolemjam koncentrēties uz gaišo un pozitīvo. Grupas dalībnieki ir pārliecināti, ka, klausoties mažorīgu mūziku, viss kļūs tikai labāk – mākoņi izklīdīs, sejā iezagsies smaids, un nākotne rādīsies jau daudz košākās krāsās.

 

Grupa "Crazy Dolls", par kuras repertuāru atbild tās dalībnieki Midis un Mārtiņš Poļakovskis, ir atzīta arī latviešu Mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta mikrofons" ceremonijā, kur 2018.gadā ar balvu novērtēts tās albums "No visa galva griežas". 

Teksta video https://youtu.be/2foXrvA6d1A

 

 

Grupas jaunā singla „Tā kā man patīk” teksta video veidoja Ēriks Saksons.

 

Foto - Gatis Saukāns un Jānis Misevičs.

 

Crazy Dolls laiž klajā pirmo albumu desmit gadu laikā.

Crazy Dolls - CD vāks

Jaunais Crazy Dolls 16 dziesmu apkopojums "No Visa Galva Griežas" ir grupas pirmais albums kopš 2008. gada, kad tika atjaunota grupas darbība, un trešais vairāk nekā 20 gadu daiļradē. Pa šo laiku grupa tikusi pie sev raksturīgā skanējuma. "No Visa Galva Griežas" dzirdamas dziesmas, kas izdotas no 2008. līdz 2018. gadam, kā arī divi līdz šim nedzirdēti skaņdarbi. Tāpat tajā dzirdams singls "Par Zīmuli'', kas ir grupas pirmā lēnā kompozīcija ar nelielām valša iezīmēm. https://youtu.be/MPQk_xwA5hA

Albuma noskaņa pozitīva un mažorīga, un pēc grupas dalībnieku domām tieši tādu noskaņu pietrūkst latviešu popmūzikā. Taču, kā iesmej paši mūziķi, "No Visa Galva Griežas" neesot nevienas dziesmas par mīlestību. Jaunajā albumā dzirdama arī sadarbība ar vairākiem citiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Desmit gadu laikā, ko prasījusi albuma radīšana, Crazy Dolls paspējuši sadarboties gan ar Mārtiņu Freimani, gan Valteru Frīdenbergu. .

Grupa saka lielu paldies visiem, kuru ceļi šo gadu laikā krustojušies ar Crazy Dolls.

Albums izdots digitāli un atrodams visos populārākajos mūzikas veikalos un straumēšanas servisos. Interesentiem ekskluzīvi ir pieejams arī grupas albums fiziskā CD formāta, kas veikalos nav nopērkams. Lai to iegūtu savā īpašumā, jāsazinās ar grupas pārstāvi, izmantojot Facebook Crazy Dolls lapu vai rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dziesmu lejupielādē: https://crazydolls.bandcamp.com/

Grupa Crazy Dolls ieskandina vasaru ar jaunu singlu „Es nedejoju”

Crazy Dolls

Viena no visu laiku latviešu pozitīvākajām grupām Crazy Dolls līdz ar pirmajiem vasaras vēstnešiem dabā laidusi klajā pati savu vasaras vēstnesi – dziesmu „Es nedejoju”. Ar jauno singlu grupa vēlreiz apliecina savu misiju, kas ir 100% mažors. Tāpat kā visām dziesmām, kas atrodamas Crazy Dolls albumā "No visa galva griežas", arī "Es Nedejoju" pamatuzdevums ir tās klausītājus un baudītājus kaut nedaudz uzlādēt pozitīvi. Jaunais singls pēc tā veidotāju domām vienkārši ideāli saskan ar šobrīd visur esošo ziedošu ievu un ābeļziedu smaržu, kas palīdz tā pozitīvo vēstījumu gluži vai uzsūkt caur porām.

Kā apgalvo Crazy Dolls puiši, dziesma esot gan par viņiem pašiem, gan par visiem tiem mazliet robustajiem letiņiem, kuriem ne pārāk patīk dejot, bet uzdziedāt ir ar mieru jebkurā laikā un vietā. Un tā jau ir, katram cilvēkam ir savs talants, kas jāceļ saulītē un par kuru nav jākautrējas..

Šis gads grupai ir bijis ļoti sekmīgs, jo studijā notiek darbs pie vairākām jaunām dziesmām, un tas nozīmē, ka cerības 2021. gadā sagaidīt jaunu Crazy Dolls dziesmu albumu ir visai pamatotas.

Atgādinām, ka grupa Crazy Dolls, par kuras repertuāru atbild tās dalībnieki Holis un Midis, ir novērtēta arī latviešu Mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta mikrofons” ceremonijā, kur 2018.gadā ar balvu novērtēts tās albums "No visa galva griežas".

Video: https://youtu.be/vwpH2TJsy8k

Dziesmas videoverisjas autors - Ēriks Saksons. Foto - Gatis Saukāns.

Grupa "Crazy Dolls" publicē pēdējo dziesmu un video no gaidāmā albuma

Crazy Dolls - Galva griežas

 Grupas "Crazy Dolls" dalībnieki Midis un Mārtiņš saviem klausītājiem sola vairs nepublicēt jaunas dziesmas, kamēr nebūs iznācis albums ar visām līdz šim ierakstītajām dziesmām un, ja diskā pietiks vietas, tad ieļaut tajā arī pāris jaunu kompozīciju.

 

 Dziesma "Galva griežas" mažora toņos stāsta par to, ka no visas apkārtējās ikdienas steigas un pārlieku lielās dzīšanās pēc naudas ir pavisam vienkārši saķert galvas reiboni, kuru var mazināt vien ar spēcīgu izdziedāšanos un jestru izdejošanos.

 

 Grupa "Crazy Dolls" saka lielu paldies multimāksliniekam Ērikam Saksonam, kurš eleganti, precīzi un radoši īstenoja grupas videoklipa vīziju.

 

 Paldies arī dziesmas video galvenajam varonim Raimondam, kurš teicami iejutās vientuļa un ļoti ekspresīva karaokes dziedātāja lomā un savu auditoriju vēl tikai meklē.

 

Dziesmu lejupielādē: https://crazydolls.bandcamp.com/